piątek, 7 listopada 2014

Przebiegnij 80 km dookoła Trójmiasta

W kwietniu tego roku Jarek, Dominik, Michał i ja przebiegliśmy 80 kilometrów dookoła Trójmiasta. Relację z tego koleżeńskiego biegu opisałem tutaj. Pierwsze myśli, które po pokonaniu tego dystansu zakiełkowały w naszych głowach brzmiały: "Trzeba to powtórzyć!"

Precyzując - trzeba to powtórzyć, ale w większym gronie. Zaprosić wszystkich, którzy załapali bakcyla biegania i pragną czegoś więcej niż udeptywanie chodników dookoła osiedla. Ale także tych, od których można się uczyć, którzy biegli 30 godzin po Beskidzie Niskim, noc, dzień i noc...

To nie są zawody. To bieg koleżeński, ale w większym gronie, otwarty dla każdego kto odważy się obiec z nami Trójmiasto dookoła. Bez pakietu startowego, bez pamiątkowej koszulki, bez wpisowego, bez darmowych punktów żywieniowych. To spotkanie organizowane przez biegaczy dla biegaczy. Wystarczy bukłak z wodą i parę złotych. Będziemy mijać sklepy aby uzupełnić prowiant, może zatrzymamy się na ognisku z kiełbaskami, zjemy coś w greenwayu w Gdyni. Zaczniemy przy Neptunie i skończymy przy Neptunie. Będziemy biegli razem, w tempie najwolniejszego.

Skoro zupełnie niespodziewanie zaczęły pisać o naszej inicjatywie media, pora zaprosić wszystkich oficjalnie.

Startujemy w sobotę 22 listopada o 7:00 rano przy Gdańskim Neptunie na ulicy Długiej w pierwszych promieniach późnojesiennego słońca.


Po drodze mijamy wszystko co najważniejsze i najpiękniejsze w Trójmieście: Trójmiejski Park Krajobrazowy, Dar Pomorza i Błyskawicę, Gdyńskie klify, stadion PGE, Stocznię Gdańską,.. kończymy ponownie przy Neptunie po pokonaniu 80 kilometrów.


Każdego kto chciałby zmierzyć się z dystansem i dołączyć do nas zapraszam do dołączenia do grupy na facebooku. Jest nas już kilkanaście osób!

Tak wyglądała trasa w kwietniowej edycji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne wpisy