piątek, 7 listopada 2014

Najlepsza pizza w 3city jest na stacji benzynowej

 

Piszę to całkiem bezinteresownie, choć tytuł brzmi jak kiepski product placement. Jak sam o tym usłyszałem to nie wierzyłem i zanosiłem się gromkim śmiechem, że chyba się komuś coś pomyliło. Ale pojechałem i sprawdziłem. A dziś wróciłem z żoną i znajomymi. I będę wracał. Bo najlepsza pizza w 3city jest na Szadółkach, jadąc do Otomina, na stacji benzynowej Moya. W biznesie często sukces odnosi ten kto łamie schemat. Wstawienie pieca opalanego drewnem i sprowadzanie składników z Włoch po to aby robić pizzę w kompleksie stacji benzynowej i warsztatu samochodowego pod Gdańskiem to jest złamanie schematu...

4 komentarze:

 1. To co pokazaliście na zdjęciu jest kompletnie w nie w moich smakach. W Dominium dają pizzę włoską, na cienkim cieście, smaczną, taką gdzie faktycznie czuć ten smak. Nie trzeba jej zalewać sosami. To co pokazujecie to pizza w amerykańskim stylu. Przy włoskiej wszystko jest dopieszczone, odpowiedniej jakości składniki.... ale to najlepiej sami spróbujcie - w dostawie druga pizza jest za pół ceny, więc może tak najlepiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta ta stacji jest wlasnia taka jaka piszesz - we wloskim stylu, na cienkim cieście, bez profanacji sosami. Wszystko dopieszczone.

   Usuń
  2. Może zajrzę tam którymś razem, ale przynajmniej do momentu kiedy jestem z danego lokalu zadowolony, to nie odwiedzam kolejnych. Może zrobię wyjątek. Mają tam coś z sosem szpinakowym? To mi ostatnio najmocniej podeszło.

   Usuń
 2. @berkers: Spróbuj pizze z Otomina, a Dominium przesuniesz na drugie miejsce, ja próbowałem już różnych w obu pizzeriach.

  OdpowiedzUsuń

Podobne wpisy