czwartek, 3 grudnia 2015

Wygraj książkę "Szczęśliwi biegają ultra" - konkurs wiedzy o RATL i TCU :)

Kilka miesięcy temu kupiłem sobie książkę Szczęśliwi Biegają Ultra. Książka jest rewelacyjna. Według mnie to pozycja, która powinna stać na każdej półce obok Urodzonych Biegaczy. Napisałem recenzję tej książki na swoim blogu [tutaj] i tą recenzją wygrałem konkurs organizowany przez Galaktykę na najlepszą jej recenzję. Paradoksalnie w nagrodę dostałem ... tę książkę :) A także cztery inne przy okazji. Tym samym stałem się posiadaczem dwóch egzemplarzy Szczęśliwych...

No i tak się zbierałem pół roku nie wiedząc jaki konkurs wymyślić aby ją ktoś mógł wygrać. Trochę bez sensu są konkursy "kto pierwszy kliknie ten lepszy". Z drugiej strony konkursy związane z uzależnianiem wygranej od polubienia, skomentowania lub udostępnienia wpisu na FB są niezgodnie z regulaminem. Dlatego nie organizuję go na FB, ale na blogu. I jest trudny. Nagrodą jest wspomniana książka Szczęśliwi biegają ultra, którą wysyłam na swój koszt w dowolne miejsce w Polsce.

A sam quiz promuje czytelników mojego bloga, bo pytania są hmmm... o TriCity Ultra i o mnie. Ciężko znaleźć odpowiedzi w googlach. Być może nikt na niego nie odpowie, być może ktoś mnie zadziwi i będzie znał wszystkie 10 odpowiedzi. W każdym razie powodzenia! Niech wygra pierwszy!

Wyniki ogłoszę w sobotę wieczorem. Albo wcześniej :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podobne wpisy