poniedziałek, 11 maja 2015

Smoothie maker


W ramach biegowych gadżetów w ostatnich dniach kupiłem sobie... najpierw gigantyczne słuchawki nauszne  tajwańskiej firmy Superlux (na forach polecane bardziej niż Sennheiser HD201) a dzisiaj... smoothie maker z Lidla. Jest gazetce. Kosztuje 88 pln i po prostu był w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. A może to ja byłem w odpowiednim miejscu... Meandrami reklamy rządzi statystyka. W każdym razie kupiłem go w afekcie.

Jak podsumowała ten zakup moja małżonka: "Wow, chyba pierwszy raz w życiu kupiłeś gadżet AGD bez siedzenia tygodnia w internecie."

Dlaczego się chwalę? Bo jest to moje kolejne podejście do regularności w spożywaniu koktajli owocowo-warzywnych. Mam zarówno wyciskarkę do soków, mikser typu twister, blender stojący... teoretycznie mógłbym przygotować smoothie przynajmniej na 3 różne sposoby. Ale, mimo że miałem długie okresy regularności (głownie po lekturze książki Richa Rolla) to z czasem zawsze coś zaczynało mi przeszkadzać. Zazwyczaj kwestia mycia. Dlatego wizja korzystania z urządzenia, w którym myje się TYLKO kubek - przekonała mnie dostatecznie aby wydać 88 pln. I to kubek, w którym się jednocześnie smoothie przyrządza jak i z niego pije. Jeden i ten sam kubek. Łatwiej już chyba być chyba nie może.

Urządzenie działa. Umiem je obsłużyć. Od rana całą rodziną ładujemy się melonem, ananasem, jabłkami, kiwi i selerem naciowym. Ale w pełni zadowolony będę dopiero - jak przyrządzanie takich koktajli stanie się ewidentnym codziennym nawykiem moim i mojej rodziny.

3 komentarze:

 1. Także myśleliśmy o zakupie tego makera.
  Wątpliwości dotyczyły jakości.
  Asia chciała go obejrzeć w pon. ale już nie było...
  -zatem coś jest w tym byciu w odp. czasie i miejscu ;)

  Raczej zainwestujemy w blender - wszechstronniejszy jest.
  Ale jak oceniasz stan wykonania tego cacka?
  pozdrawiam serdecznie, Piotr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Póki co działa :) 3 dni już i z 30 zrobionych koktajli. Pytanie w jakim będzie stanie za pół roku.

   Usuń
 2. Your blog is full of entertainment and helpful information that can allure to anyone anytime. Continue posting! Mehr erfahren

  OdpowiedzUsuń

Podobne wpisy